metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
stefan ~stefan (Gość)07.02.2017 21:00

Ja się dziwię wszystkim narzekającym. Po przeciwnej stronie jest prywatna przychodnia do której można się zapisać i też będzie blisko. Co do remontu to może faktycznie przydałby się ale za to że użytkowany budynek jest za darmo to może organ prowadzący by poczuł się aby też coś od siebie dać.

81


wyborca ~wyborca (Gość)07.02.2017 21:12

Do były kursant bardzo proszę nie wypowiadać się za wszystkich bo to jest spore nadużycie i wysuwanie niczym nieuzasadnionych wniosków zdaje się ze to jest obrażanie odpowiedzialnością niewlasciwych desydrntow

13


abc ~abc (Gość)07.02.2017 21:54

Budynek w dobrym stanie!? Po prostu rozbawiło mnie to!!! Na zdjęciu widać jakie okna są zamontowane w Poradni Psychologicznej Miejskiej na drugim piętrze (plastikowe) a jakie w części prowadzonej przez Powiat na pierwszym planie (aluminowe 30letnie). Te srebrne okna to rehabilitacja na parterze. Ładnie zrobiony remont gabinetow, czysto, ale byłam tam w grudniu i na ćwiczeniach zmarzłam na kość. Bo okna nie szczelne a kaloryfery letnie. Brakuje toalet a ta która jest przy windzie to jakieś wc z koszmarów! Urzędnicy powiatowi czy miejscy nieważne jak możecie swoich pacjentów narażać na takie warunki i twierdzić że to wszystko jest sprawne!

34


miś ~miś (Gość)07.02.2017 22:48

niedługo mieszkańcy miasta Piotrkowa przed wymarciem będą leczyć się w MEDIATECE ....
a włodarze w nosie mają gdzie się lud będzie leczył - mają lepsze możliwości i z lokalnej medycyny nie korzystają ...

90


oko ~oko (Gość)07.02.2017 22:54

gdyby jakiś film ze scenariuszem w przychodni z PRL kręcili - trzeba dać ogłoszenie w filmówce bo przychodnia na Dmowskiego to prawdziwy relikt
żal patrzeć
a i to chcą biednym mieszkańcom Piotrkowa odebrać
cóż pozostanie im książki czytać - może jakieś poradniki medyczne w nowej bibliotece będą ...

71


obronie was wszystkich ~obronie was wszystkich (Gość)07.02.2017 22:56

na rynek ich wszystkich i sądzić

60


ares1 ~ares1 (Gość)07.02.2017 20:49

Jak to jest pisać z kilkunastu nicków na Sokalskiego??? Rozdwojenie jaźni??? :)))

112


Ela ~Ela (Gość)08.02.2017 06:31

Leczee się w tej poradni juz ponad 20 lat i wiem że pracownicy szpitala dbali i remontowali. Każdy gabinet jest odmalowany, korytarze na 1 i 2 piętrze rownież, wymieniali oświetlenie. Zrobiło generalny remont dla rehabilitacji. Położyli wszędzie wykładziny na podłogach. Zawsze byla tam skoszona trawa i przyciete drzewa. A nawet elewacje kiedyś malowali. Ale uważam że za integralną części budynku jakim są drzwi, podłogi, okna czy ta nieszczęsna winda powinien zadbać właściciel budynku - miasto. Drodzy Państwo czy w wynajmowany mieszkaniu najemca robi generalne remonty czy tylko sobie odświeża dla siebie? Zastanowcie sie troche i zadnajcie na starość o Nas, starszych ludzi z osiedla!

73


Alehandro ~Alehandro (Gość)08.02.2017 07:39

Zobaczcie jaki syf i PRL jest na Wolborskiej w przychodni tam jest dopiero sajgon.Ta na Dmowskiego zadbana co tu remontować dwa światy

70


paluch ~paluch (Gość)08.02.2017 07:44

A ja nawet widziałem kiedyś że rehabilitanci malowali gabinety.

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat